255 milyon Euro'luk yatırım

Die strategische Lage von Türkei zieht viele internationale Investoren ins Land. 
Die Unterstützung der türkischen Regierung für ausländische Investoren und der Steuervorteil, den sie Ihnen bietet, wirken sich positiv auf die Entscheidungen der Anleger aus. 
Yeditepe İnşaat önderliğinde ve 4 yabancı yatırımcı şirketin ortaklığı ile oluşturulan Kıyı İstanbul Çarşı Marina’nın lokasyon seçiminde tüm bunların yanı sıra İstanbul’un heyecan verici bir metropol olması ile genç ve dinamik nüfusu büyük rol oynadı.
Das Projekt begann mit einer Investition von 255 Millionen Euro; Shoppingcenter (Basar), Hotel, Residenz, Yachthafen und Strand wurde so geplant, dass alle Ihre Wünsche und Bedürfnisse erfüllt werden.
2015 yılında haziran ayında arazisi devralınan Kıyı İstanbul Çarşı Marina, Montenegro’da yat limanı bulunan Iresi International CEO’su Ulrich Pelz ile Mimar Baran Uyan’ıniki yıllık araştırması sonucunda projelendirildi. Çarşı bölümünde yer alan Sirkeci Garı ile 31 muhteşem eser, Avrupa şehirleri gezilerek seçildi. 
1,2 Millionen Tonnen Steine wurden ins Meer geschüttet und so der Grund für das Projekt vorbereitet, nach Einholung der Genehmigung durch den Denkmalrat erfolgte Juli 2018 die Grundsteinlegung für den Bau Kıyı Istanbul Shoppingcenter (Basar) Marina.
Avrupa’nın 7 ünlü şehri ile Saraybosna’da yer alan sembolik yapıların bulunduğu 7 cadde ve 7 meydanı bünyesinde barındıran çarşı, mimarisi ile Türkiye’nin ilk açık hava müzesi niteliğinde dev bir proje.
In Kıyı Istanbul werden rund 4.000 Menschen eine Beschäftigung finden, dadurch wird ein erheblicher Beitrag zur Wirtschaft dieser Region geleistet.
-Vizyonumuz-
Yeditepe inşaat olarak coğrafyamızda göz ardı edilen en önemli konu olan denizci toplum kültürünün ilk adımını, örneği olmayan bir denizci marina ile atmak vizyonu ile çıktığımız yolda  Bölgemiz insanının yaşam kalitesini arttıracak bir işletme olmak varmak istediğimiz noktadır.
-Misyonumuz-
Geleceğimiz olan çocuklarımız ve tecrübeli yatçı dostlarımızla iş birliği içerisinde denizci kültürünü kurmak ve geleceğe aktarımını sağlamayı misyon belirleyip,  çevreci bir kuruluş ve temiz bir deniz için gereken tüm sorumluluklarımızı yerine getirmek, çocuklarımıza ve gençlerimize deniz tutkusunu aşılamak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim... ?