255 milyon Euro'luk yatırım

Стратегическое положение Турции позволяет привлекать множество иностранных инвесторов в страну. 
Поддержка турецкого правительства, оказываемая иностранным инвесторам и предоставляемые им налоговые преимущества, также выгодны и для инвесторов. 
Yeditepe İnşaat önderliğinde ve 4 yabancı yatırımcı şirketin ortaklığı ile oluşturulan Kıyı İstanbul Çarşı Marina’nın lokasyon seçiminde tüm bunların yanı sıra İstanbul’un heyecan verici bir metropol olması ile genç ve dinamik nüfusu büyük rol oynadı.
Проект начался с инвестиций в размере 255 миллионов евро. Торговый центр, гостиница, резиденция, пристань для яхт и пляж станут ответом на все ваши потребности.
2015 yılında haziran ayında arazisi devralınan Kıyı İstanbul Çarşı Marina, Montenegro’da yat limanı bulunan Iresi International CEO’su Ulrich Pelz ile Mimar Baran Uyan’ıniki yıllık araştırması sonucunda projelendirildi. Çarşı bölümünde yer alan Sirkeci Garı ile 31 muhteşem eser, Avrupa şehirleri gezilerek seçildi. 
В море было помещено 1,2 миллиона тонн камней, а прокладка фундамента для Кыйы Стамбул Чаршы Марина была завершена в июле 2018 года после одобрения Совета по памятникам.
Avrupa’nın 7 ünlü şehri ile Saraybosna’da yer alan sembolik yapıların bulunduğu 7 cadde ve 7 meydanı bünyesinde barındıran çarşı, mimarisi ile Türkiye’nin ilk açık hava müzesi niteliğinde dev bir proje.
Кыйы Стамбул, который обеспечит работой 4 тысячи человек, также внесет серьезный вклад в экономику региона.
-Vizyonumuz-
Yeditepe inşaat olarak coğrafyamızda göz ardı edilen en önemli konu olan denizci toplum kültürünün ilk adımını, örneği olmayan bir denizci marina ile atmak vizyonu ile çıktığımız yolda  Bölgemiz insanının yaşam kalitesini arttıracak bir işletme olmak varmak istediğimiz noktadır.
-Misyonumuz-
Geleceğimiz olan çocuklarımız ve tecrübeli yatçı dostlarımızla iş birliği içerisinde denizci kültürünü kurmak ve geleceğe aktarımını sağlamayı misyon belirleyip,  çevreci bir kuruluş ve temiz bir deniz için gereken tüm sorumluluklarımızı yerine getirmek, çocuklarımıza ve gençlerimize deniz tutkusunu aşılamak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim... ?